Έκλεισε το ψηφοδέλτιο του Αλκιβιάδη Στεφανή για την Περιφέρεια Βορείου Αιγαίου
Δείτε αναλυτικά όλα τα ονόματα του συνδυασμού «Νέα Δυναμική» για όλα τα νησιά της Περιφέρειάς μας
Από το NEWSROOM Δημοσίευση 31/8/2023
Σήμερα, Πέμπτη 31 Αυγούστου, με την ανακοίνωση των τελευταίων 16 Υποψήφιων Περιφερειακών Συμβούλων του συνδυασμού «ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ», από τον υποψήφιο Περιφερειάρχη Βορείου Αιγαίου, κ. Αλκιβιάδη Στεφανή, ολοκληρώθηκε το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού.
Αναλυτικά όλα τα ονόματα
ΠΕ Λήμνου
Μελάτου Φωτεινή
Λημνιού Ελένη
Σακαρίκου Χριστίνα
Φυλλαδίτης Γεώργιος
Χασάπης Σωτήριος
Αδαμίδης Κωνσταντίνος
Γιαρμαδούρος Ευάγγελος
Μπούντου Πηνελόπη
ΠΕ Λέσβου
Αλετρά Ευαγγελία
Κάλφα Μαρίνα
Λυκαρδοπούλου Μανωλάκα Ειρήνη
Σεβαστοπούλου Περσεφόνη
Συναδινού Βασίλαρου Δέσποινα
Αρμενάκας Μανώλης
Βατός Ιωάννης
Βελούτσος Μιχάλης
Κόβρας Κωνασταντίνος
Μποντάκης Μιχαήλ
Πιπίνη Αθήνα
Σταματέλη Ειρήνη
Τρούμπης Ανδρέας
Χατζησάββα Μαρία
Βαλσαμίδης Θεόδωρος
Βατή Γαβριέλα
Γαβαλά Μυρσίνη
Γόμου - Πρωτογεράκη Καλλιόπη
Διγιδίκης Ιωάννης
Ζαφειρίου Παναγιώτης
Καραθανάσης Γεώργιος
Κουτσκουδής Ευστράτιος
Μακρή Αφροδίτη
Μακρή Ελένη
Μανωλακέλης Ευστράτιος
Νανάσος Νικόλαος
Νέμτσα Κυριακή
Οικονόμου Μαρία
Παραδέλλης Δημήτριος
Πετρέλλης Κυριάκος
Ρουγκέλλη Διαμάντω
Σαρρής Προκόπης
Σινάνης Προκόπης
Φραντζέσκος Παρασκευάς
Χαραλάμπους Συμεών
Χατζηκυριάκος Παναγιώτης
Ψάνης Γεώργιος
Ψούνος Αθανάσιος
ΠΕ Χίου
Ανδριάνα Βρατσάνου Αγγελική
Κωνσταντά Αικατερίνη
Μπελλέ Βερβεράκη Ιωάννα
Μπρουζάκη Φύκια Θεοδώρα
Γκλώτσος Ιωάννης
Κάνης Ελευθέριος
Καραμπουρνιώτης Φίλιππος
Κοτσώνης Νίκος
Μάντικα Γεωργία
Μπουγδάνος Παντελής
Νομικός Γεώργιος
Νταούτη Αργιέτα - Ειρήνη
Πυργελή Μαρία
Χατζηπατέρα-Δημητριάδη Κατίγκω
Βατράνης Αθανάσιος
Βιτέλλας Φιλόδωρος
Γκιάλας Κωνσταντίνος
Ευαγγελινός Αιμιλιανός
Κοντούδης Μιχάλης
Μανάρας Ιωάννης
Μερούσης Χριστόφορος
Μπλάτζιος Ελευθέριος
Τόπακα Αγγελική
ΠΕ Σάμου
Βαλσαμίδου Φλώρα
Κατόγλου Δήμητρα
Χριστοφής Κωνσταντίνος
Βλαχοπούλου Δώρα
Καραγιάννης Δημήτριος
Κατσούλης Ιωάννης
Σταμούλη Ανεζινιώ
Αμυρσώνη Βασιλεία
Καλατζής Αναστάσιος
Κατρακάζος Νικόλαος
Κωνσταντινίδης Πολυκράτης
Πανουράκης Βασίλειος
Παυλής Κωνσταντίνος
Στεφανής Νικόλαος
Τσιτσεκλής Δούκας
ΠΕ Ικαρίας
Λαρδά Ελευθερία
Μαυρουδή Ειρήνη
Τσάκαλου Κυριακή-Ευαγγελία
Σηφάκης Ιωάννης
Γενούζος Παναγιώτης